Seyahat Acentelerinin Yeni Nesil Online Seyahat Platformu

5 Ülkede 750 Aktif üye Seyahat Acentesi

52 Ülkeye Transfer Olanakları

Charter Uçak Seçenekleri

Sık Sorulan Sorular

Buranus Travel Sistem'den almış olduğunuz biletlerin İptal / İade işlemlerinde, işlem yaptığınız havayolu şirketlerinin iptal ve iade kuralları geçerlidir. Bu kurallar havayolu şirketlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
İade işleminiz başlatıldığında, biletleme esnasında ödemiş olduğunuz hizmet bedeli iade edilmeyecek olup, iade işlemlerinde ayrıca bir hizmet bedeli alınmayacaktır. İadesi mümkün olan veya ilgili havayolu tarafından iadesine karar verilen biletin bedel iadesi, bileti satın alırken kullanılan ödeme yöntemine uygun olarak yapılır.
İadelerin ilgili banka veya kredi kartına yansıtılma süresi bankalara ve kart programlarına göre farklılık gösterebilir. Bu konuda bankalardan bilgi alınabilir. İptal / İade işlemlerinde size bilgilendirme e-postası gönderilir. İptal / İade talebinin rezervasyondaki tüm yolcular için geçerli olacağını unutmayın.
Buranus Travel Sistem ile seyahat acentelerimiz , yolcu bilgilerini müşteri veri datasına. Sonraki bilet kesiminde yolcu bilgilerine tek tıkla ulaşıp işlemi yapabilirsiniz.
Kendini sürekli geliştiren Buranus Travel Sistem , güvenli ve pratik kullanımının yanı sıra, kampanyaları ve avantajlı fiyatlarıyla acentelere her açıdan kazandırıyor.

1500

Aktif Acente

600

Havayolu

1000

Transfer

1000

Mutlu Müşteri

BURANUS TURIZM OFISLERI

Müşterilerinize ürünlerimizi sunmak için hemen sistemimize üye olun!